Akdeniz Üniversitesi

Akdeniz Makine Mühendisliği

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Duyurular

Bitirme Çalışması ve Seminer alacak öğrencilerin dikkatine!

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Bahar yarıyılında Bitirme Çalışması ve Seminer alacak öğrencilerimizin en geç 16.01.2015 tarihine kadar Bölümümüz Öğretim Üyeleri ile görüşüp seçmek istedikleri konuyu belirlemeleri ve bahar dönemi kayıt haftasında İlgili Öğretim Üyesinin ders şubesine kayıt olmaları gerekmektedir. Öğrencilerimize duyurulur.

Yarıyıl Sonu Sınav Programı

Bölümümüz 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Güz Dönemi  Yarıyıl sonu sınav programı Makine Mühendisliği Bölümü Sınav Programları Duyuru panosunda ilan edilmiştir. 

Öğrencilerimize duyurulur!

Ara tatilde, Bahar dönemi sonunda mezun olabilecek durumda olan ve ilk iki stajını tamamlaması durumunda Bitirme Çalışması alabilecek olan öğrencilerimiz, eksik kalan stajlarını tamamlayabilirler.

Staj Sonuçları ve Durumu (04.12.2014)

Staj sonuçları panoda ilan edilmiştir.

Staj Sonuçları ve Durumu (04.12.2014)

Bölümümüzün Acı Kaybı...

Ali Yöndemli
Bölümümüz öğrencisi Ali Yöndemli vefat etmiştir. Merhuma rahmet; kederli ailesine, arkadaşlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Arasınav Tarihleri

Bölümümüz 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Güz Dönemi Arasınavları 12.11.2014-28.11.2014 tarihleri arasında yapılacak olup Arasınav programı Makine Mühendisliği Bölümü Sınav Programları Duyuru panosunda ilan edilmiştir. 

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Güz Dönemi Arasınav programı

Girişimcilik Haftası Organizasyonu

ANSİAD tarafından düzenlenecek olan “Girişimcilik Haftası” Organizasyonu çerçevesinde,  03 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 13.30'da AMFİ-2”de Fakültemiz öğrencilerinin mezun olduktan  sonra girişimcilik bilinçlerinin artırılması ve inovatif girişimciliğin artırılması amacı ile verilecek olan  “Girimşimcilik Dersi” nin Bölümümüz 3. ve 4. sınıf öğrencilerine duyurulur.

Arasınav Mazaret Sınavları

Mazaret sınavları hakkında bilgi almak için en geç 2 Aralık 2014 Salı günü saat 14.00 a kadar Arş. Gör. Kayra KURŞUN ile görüşünüz.

 

 
 
 
 

Sayfa Özeti: Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü

Sayfa Açıklaması: Akdeniz Makine Mühendisliği

Anahtar Kelimeler:

  • Akdeniz,makine,akdeniz üniversiresi,makine mühendisliği,makina,akdeniz makine,üniversiteler,lisans,araştırma,antalya,antalya üniversite,antalya makine